Jsme autorizovaným a výhradním dealerem pro ČR

O nás a servis

Výrobní haly firmy ANHUI VMAX HEAVY INDUSTRY CO.,LTD leží přibližně 250 kilometrů západně od města Nanjing, přístavu ležícím na řece Jang-c´-t´iang. Výrobce je dlouholetým hráčem na světových trzích spolupracující se značkami jako je Mitsubishi, Nissan, Perkins, Isuzu. Své dlouholeté zkušenosti z prodeje z Jižní a střední Ameriky, Ruska a Asie v posledním desetiletí zhodnocuje i ve státech Evropské Unie.

Jsme držiteli veškerých certifikací, standardů COC a EEC pro prodej a distribuci v EU.

Zakoupením vysokozdvižného vozíku firmy VMAX si nekupujete pouze nový, kvalitní stroj pro každodenní ulehčení Vaší práce, ale i jistotu v podobě zkušeného a vstřícného servisu.

Zabýváme se všemi typy vysokozdvižných vozíku, záručním i pozáručním servisem, technickými kontrolami, provádíme veškeré typy oprav, zápůjčky vozíků, školení řidičů až po revize LPG.

Servisní oddělení je pod vedením zkušeného majitele a jednatele firmy pana Radka Jedličky. Ten svojí historii spjatou s vysokozdvižnými vozíky v České republice začal psát už začátkem roku 1995, v době, kdy se firmy se stejným zaměřením dali počítat na prstech jedné ruky. Dnes poskytujeme poradenství, servis a školení firmám po celé republice ať už s námi mají předchozí zkušenost nebo ne. Pokud plánujete obnovu nebo vylepšení stávajících VZV, zajímají vás možnosti konfigurace na míru nebo pouze cenová nabídka základních modelů a standardních náhradních dílů, neváhejte nás kontaktovat.

Cenová kalkulace

Zaujaly Vás naše vozíky či příslušenství? Zdarma a nezávazně pro Vás zpracujeme cenovou kalkulaci pro jakýkoliv náš produkt.

Kontaktujte nás

Máme za sebou 25 let zkušeností

Garantovaný servis do 48h

Záruční servis 2000mth nebo 1 rok provozu

Více jak 100 firem využívá naše služby

Přizpůsobení

Neprodáváme pouze hotové „kusovky vozíků“. S námi máte možnosti mnohem širší! Základní kostra Vámi vybraného modelu je daná. S ní však můžeme libovolně dle Vašich požadavků pracovat

Boční posuv
s polohovačem vidlí

Otoč
360°

Zdvih
6m

Plná
kola

Kabina
s klimatizací

Motory: NISSAN, MITSUBISHI,
ISUZU, PERKINS, CUMMINS

atd. Vše je
o domluvě…

Držíme si již dlouhodobě dobré jméno u našich zákazníků

mezi které patří například:…